| ciupy a întrebat:

Care dintre utilizatorii TPU sunt pasionati sau informati despre masonerie si globalizare si conspiratiile din umbra? daca exista vreunul sa`mi trimita un email la daniel_96_rapid@yahoo.com mersi mult

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Urmareste documentarele de pe "Descopera. ro".

| ciupy explică:

Haha in primul rand Discovery si Descopera.ro sunt televiziuni ale masonilor deci acele documentare nu contin informatii adevarate ...toate astea pentru a informa gresit lumea si pentru a nu afla despre trecutul masonilor si ce va fi in viitor... asa ca axeaza`te pe documentare de pe alte site`uri de exemplu poti cauta documentarul "Ingerul Digital" ceao si mai documenteaza`te

| aberu a răspuns:

Google jeff rense program, sau www.rense.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/......t2367.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca nu ai ratat evenimentul de anul asta, chiar din Romania, organizat de prietenii de care esti interesat: http://www.clubmistic.ro/......uresti/301