| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre voi invata germana?(ca mine)big grin

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Fac la scoala de pe clasa a 5a germana, franceza si engleza.
Este o limba frumoasa.

| WestSid3 a răspuns:

Eu am făcut de pe clasa I-a (ca un fel de opţional, doar cine vroia să rămână) până pe a 8a. Acum am terminat generala şi trec la franceză big grin

| Cristiana2011 a răspuns:

Eu. Din clasa 1

| ShowTim3 a răspuns:

Eu,dar nu am talent la ea

| Chryssuu a răspuns:

Euulove strucklove struck...facem la scoala ore de germanabig grin

| Annαsaisnoua a răspuns:

Eu de la gradinita, grupa micasad si acum sunt a 9-a tongue si am facut de la gradinita pana in clasa a 8-a plus meditatii oh go on