| k¡ÐΛ ∫Λ®Λ §ξm∩ξ a întrebat:

Care dintre voi sthie daca e buna placa de para Respect de la Rowenta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are aspecte rele si aspecte bune... cele bune: iti fce parul lins, prumos,,,, si cele mai putin bune : in cativa ani o sa isi lase amprenta, adica o sa ai un par ard.Si eu ma fac cu placa de vreo 1-2 ani si mai nou mi-am luat un fell de sprei de la Avon cu 11 lei pentru protectie termica.Se numesteAdvance Techniques.Il gasesti in catalogul avonbig grinbig grin