| Tomlinson_Louis_1999 a întrebat:

Care e anotimpul preferat?

14 răspunsuri:
| Camy333 a răspuns:

EI bine toate anotimpurile sunt speciale in felul lor, vara pentru ca are savoarea ei, caldura, vacanta, marea, nisipul incins si tot ceea ce e legat de ea. Iarna e speciala pentru serile reci in care stai si bei un ceai sau o ciocolata calda, bataile cu zapada, muntele. Toamna sunt ploile caldute, natura care se deybraca, plimbarile printre frunze si primavara, anotimul renasterii, culorile vii si toate floricelele acelea specifice.

| andrei1237 a răspuns:

Mie imi place mult primavara.Al tau care e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat vara, cat si iarna. Stiu ca e putin aiurea sa imi plac 2 anotimputi total opuse, dar fiecare cu preferintele lui, zic.

| Madayna a răspuns:

Primavara

| Bøøgey a răspuns:

Vara. Prima.

| TOOL a răspuns:

Vara este cel mai fain anotimp, deoarece este cald, multe fete sunt imbracate subtire, cand meri la mare vezi numa adolescente in bikinilaughing + ca e vacanta.

| SweetChild1 a răspuns:

Vara că e vara.

| Cupcake a răspuns:

Atat vara, cat si iarna. Stiu ca e putin aiurea sa imi placa 2 anotimputi total opuse, dar fiecare cu preferintele lui, zic.

| TeodoraC a răspuns:

Hey.Am doua: primavara si toamna. Pur si simplu:
-ador sa vad natura revenind la viata/ frunzele cazand;
-ploile caldute;
-sentimentele create de prezenta acestora.
Al tau?

| Tomlinson_Louis_1999 explică (pentru TeodoraC):

Al meu e vara pur si simplu nu doar ca iesim in vacanta mie imi place vara datorita caldurii, plimbarile prin padure vara, apa calda din iazuri este un anotimp foarte frumos

| TeodoraC a răspuns (pentru Tomlinson_Louis_1999):

Intr-adevar. Vara este anotimpul care ne va lega mereu de tinerete si copilarie, indiferent de varsta. Si eu ador toate aceste lucruri. As putea spune ca vara imbina toamna si primavara.
Btw, de abia astept vara. :X Vacanta, singuratate, bai in lac, calatorii, timp pentru desenat. Este perfect, nu? happy

| Tomlinson_Louis_1999 explică (pentru TeodoraC):

Foarte perfect mai ales calatoriile care le astept cit mai repede

| TeodoraC a răspuns (pentru Tomlinson_Louis_1999):

Stiu, si eu le astept. Momentan ma multumesc cu privitul filmelor. love struck
A cam ramas fara, dar asta este. laughing

| tiberiu31 a răspuns:

Primavara