| anonim_4396 a întrebat:

Care e anotimpul vostru preferat? care e numele de fata preferat? cati ani ai? care e culoarea ta preferata? scuze lipsa de ocupatie cine rasp la toate fundalaughing restul vot promitbatting eyelashes:X:-8love strucklove struckkiss

Răspuns Câştigător
| αиdяαdα a răspuns:

Primăvara. Andra. 18. Alb.
laughing zici că-i interogatoriu big hug

29 răspunsuri:
| UTILIZATOR0 a răspuns:

Primavara,Alexia,14,verde inchis

| mgtow a răspuns:

Anotimp favorit (iarna), nu am nume favorit, 20, galben.

| Yukidaruma a răspuns:

Anotimpul meu preferat este iarna love struck mai ales pentru ca atunci sunt si sarbatoile de iarn, a si totul este atat de linistit si frumos, multa pace si totul este foarte alb, fulgi de nea cad din cer love struck:X aaa abia astept sa vina iarna love struck, numele de fata preferat este Anastasia, nu stiu de ce dar imi place mult love struck, era si un desene Anastasia la care ma uitam cand eram mica love struck, am 13 ani si 3 luni, si culoarea mea preferata este mov love struck

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Primavara,Teodora,13,rosu
funda?:*:*:*

| ktyi a răspuns:

Antotimpul meu preferat este Vara, numele de fata preferat thinking : ema, culoarea preferat (culorile preferatehee hee) : varde si mov love struck, funda plzz?puppy dog eyes

| UTILIZATOR0 a răspuns:

Toamna,Alexia,14,verde inchis

| GigglesToDay a răspuns:

Vara crista 17 rosu funda

| Crina_6989 a răspuns:

1.Primavara. 2.Crinabig grin (asa ma cheama p melaughing) 3.16 4. turcoaz! j eu m-am lictisitcrying

| GumzZz a răspuns:

Vara, numele : Ioana ( ca asa ma cheamalaughing), culoare:mov funda?

| anonim1_5325 a răspuns:

Vara,Crina,17,roz

fundabatting eyelashes? >big grin

| Cherry a răspuns:

Iubesc vara:X
hmmm...Ariana :X
culoare.alb :X

| MâţaD a răspuns:

Vara

Andreea

mov

| DeCe a răspuns:

Toamna/Alexa/23/albastru inchis si alb

| PapushaDeCristaL a răspuns:

1-vara
2-Daiana
3-14 ani
4-verde
Funda?:*:*

| Sἶrenἶa a răspuns:

Vara
karolina
ALBASTRU / negru

\m/

| Anca95 a răspuns:

Toamna pentru.ca este cel mai romanticlove struck
Carina Rebecca
Albastru metalic
Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vara.
Simona.
12 ani.
Albastru, rosu, mov, roz.
Multumesc pentru fundita love struck.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Am uitat s pun aniilaughing

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Vara.nu am favorit.18.mov.

| Rawr_2309 a răspuns:

Anotimp favorit. Momentat e vara. Sunt schimbat-oare.laughing Deciii.
Numele de fata preferat : Isabell
Culoarea preferata : Roz. Insa toate culorile imi plac, ce mai oh go on

Zici ca e un mini oracol.:devil)
mi-a facut placere.
Te pup! kiss

| emma_7432 a răspuns:

Toamna( pentru ca imi place sa ma balacesc intr-o gramada de frunze colorate :p, imi place ploaia e linstitoare pentru mine, este si ziua mea, vine Halloween-ul), Ariadna si Elena, 14 fara 2 luni si 10 zile:p, verdele:p.

| NinelGuevara a răspuns:

Nume preferat ''katte'' ''14'' ''turcoise''...am raspuns tot din lipsa de ocupatie xD ^^

| Kqzu97 a răspuns:

Vara...Giulialove struck.13...Turcoaz

| kittykat a răspuns:

Toamna, adelina, 14, verde inchis big grinbig grinbig grinbig grin mai aveti si alte intrebare doamna politistabatting eyelashesbatting eyelashes?

| AskLex a răspuns:

Iarna. Laura. 17 ANI. Rosu :p :d ma plikti si am zis s raspund si eu big grin big grin

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
1. Iarna.
2. Nu am un nume preferat, toate sunt frumoase.
3. 18.
4. Verde.

| MrSpooky a răspuns:

1.Primavara
2.Roxana
3.18
4.negru

| elenutza27 a răspuns:

Primavara. Miruna. 11 negru :*:**:**

| HappyDay a răspuns:

Vara.Cristina.18.Verde
big grin