| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai eficienta metoda de copiat. ( in prima banca.straight face )?

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Http://fituica.com/cum-sa-copiezi/

Insa iti recomand sa inveti;))

| LoveToHate a răspuns:

Si tu stai in prima banca?laughing) si eu stau exact in fata profesorului, 10 cm ma desparte de catedra si nu exagerez.

Pai eu de obicei pun caietul deschis in banca si ma uit pe furis, sau imi fac copiute foarte mici si le pun in ghiozdan si ma uit fara probleme.
Sa nu copiezi daca profesorul e rau si iti da 1 cum te-a vazut ca ai copiat.Te sfatuiesc sa nu faci asta mai bine invata.Eu am copiat la chimie si mi-a dat 3, am avut noroc ca mi-a dat 3 ca altfel imi punea 1, acum invat ca sa-mi fac media de 6. laughing
Succes la copiat!big grin