| love_cat a întrebat:

Care e cea mai tare farsa care ati facut-o? Va rog descrieti!big grin

Răspuns Câştigător
| aLyNuSh a răspuns:

Am spus tuturor prietenilor ca ma mut din oras.laughing
a fost prea tare faza.Toti au venit sa ma vadalaughing toti disperati, Ba chiar am si primit niste cadouri de adio. laughing

3 răspunsuri:
| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Pai am un unchi care ma suna pe mine, pe soramea si inca doi verisori de-ai nostri cu nr ascuns si facea baza de noi, iar intr-o zi a venit fiesa si ne-a zis ca e el.
Am lasat sa treaca un timp si ne-am dus la el la casa{eram toti imbracati in negru}, am sarit gardul, si strigam pe la geam: ia mah gaina...bah mai incet ca ne aude asta si vine peste noilaughing)laughinglaughing
iar soramea s-a dus la cotet si a dat drumu la gaini prin curtelaughing)
Si pana la urma ne-au auzit si el a iesit afara peste noi cu parullaughing)laughing)ne-a alergat putin si dupa aceea s-a lasat pagubas si ne-am dus la el ca sa-i spunem ca era TEAPA.
faza asta se intampla pe la ora 3 noapteahappy
laughinglaughing
Asta a fost cea mai tare farsa
Asta a fost cea mai tare farsalaughing)laughinglaughing

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

In liceu am pus laxative intr-o sticla de Cola si le-am dat colegilor mei sa bea. Mai lipeam pixurile cu superglue de banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi.am schimbat numele din telefonul unei prietene cu numele unui baiat pe care il cunostea d p messenger. Dupa am sunat. o si ii aparea numele baiatului : "Fata ce ai facut, i-ai dat bip?:o acum ma sunaa:Otime out" laughing