| AnytaGirl a întrebat:

Care e cel mai bun parfum de la Avon? unda... vreau cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| PanaDeIdei a răspuns:

Outspoken este de departe cel mai bun :X:X mie imi mai place si little black dress, dar te sfatuiesc asa: cumpara sprayurile de la cele care ti se par interesante, si daca iti plac cumpara si parfumurile. eu asa am facut. bafta

3 răspunsuri:
| Liligirl a răspuns:

Fiecare cu gustul lui. mie personal imi place f mult Far Away si Simply because for her. happy

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cele de la Ungaro.

| Claudiasimona a răspuns:

Fiecare parfum are alte arome, asta depinde si cum iti place tie, mai dulce mai fresh, incearca mostre pe pielea ta direct, asa vei percepe mult mai bine notele parfumului(depinde de ph-ul fiecaruia). Toate sunt bune, dar depinde pentru ce exact iti trebuie, pentru o ocazie speciala, un parfum de zi cu zi...