| Lyndsey a întrebat:

Care e cel mai frumos mod de a refuza pe cineva?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

" Sunt incantat/a de aceasta propunere a ta, dar, din pacate, nu o pot onora, pentru un motiv foarte simplu: nu sunt indragostit/a de tine."

18 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ii spui un delicat Iesi Acasa rolling on the floor

| xdiduuu a răspuns:

Nu! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Iriga-ţi-aş cu urină locul de veci al maică-tii, lasă-mă-n pace!"

Frumos, subtil şi elegant.

| Alexandru0007 a răspuns:

Pai poti sa spui ca iti pare rau pentru decizia luata si speri sa gasesti intelegere

| Bøøgey a răspuns:

Tu: Vrei sa fii iubita mea?
Ea: (in timp ce sare pe tine si pe langa tine) Da, da, daaa, OMG, OMFG, LOOOL, de cand asteptam sa ma intrebi asta, te iubesc cum n-am mai iubit pe nimeni, esti veata mea, OMG, inca nu pot sa cred ca mi-ai zis asta.
Tu: (intrerupand-o brusc) Eu nu vreau.
Grijuliu si elegant.

| madyddd a răspuns (pentru Bøøgey):

Atat am putut rade ..de..Doamne fereste!
Vrei sa lesine fata?! Iti moare pe loc acolo. Asta inainte sa-ti ia in p*** tot neamu' rolling on the floor)))

| Bøøgey a răspuns (pentru madyddd):

Tumblr-ul tau mi-a provocat o erectie.

| madyddd a răspuns (pentru Bøøgey):

Auu, sa il iau ca un compliment?! >big grin

| Bøøgey a răspuns (pentru madyddd):

Nea, toate-s pline de poze porno. Daca zici Tumblr e dragut si sentimental. Daca zici Pornhub sar toti de cur in sus. De parca nu-i acelasi rahat...

| madyddd a răspuns (pentru Bøøgey):

Nu e porno. Am si poze decente. Sunt sute si mii de emotii acolo.
E al meu si e superb ca, e al meu si nu e porno!

| Bøøgey a răspuns (pentru madyddd):

E superb ca e al tau? laughing Porno e, n-ai ce sa zici.
Si treaba cu emotiile o inteleg doar cand vezi o poza cu tine sau cu vreun apropiat, poza care starneste amintiri si, implicit, emotii. Da' cand vezi o poza cu doi necunoscuti care si-o pun, pe mine cel putin, ma lasa rece.

| madyddd a răspuns (pentru Bøøgey):

rolling on the floor))) Nici o sana baby, nu ne intelegem. Si nu, nu e porno.

| Bøøgey a răspuns (pentru madyddd):

Porno n-o fi, da ii plictisitor tare.

| madyddd a răspuns (pentru Bøøgey):

Daca zici tu. Acum, gata cu erectia, te dai pe plictiseala?!

| Bøøgey a răspuns (pentru madyddd):

Am avut erectie cand m-am uitat la pozele porno. Acum ca ma uit si la celelalte parca si cubul rubik ii mai distractiv. straight face

| madyddd a răspuns (pentru Bøøgey):

Bine baby, esti greu de multumit. SI lasa-mi Tumblr-ul in pace.

| Bøøgey a răspuns (pentru madyddd):

Gata baby. laughing

| madyddd a răspuns (pentru Bøøgey):

Hai te pup :**