| i.love.me a întrebat:

Care e cel mai urat cadou pe care l'ati primit vreodata?

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cel mai mare ursulet roz pe care l-a vazut Europa.Il carau in spate patru prieteni.Am ramas interzisa.Detest culoarea rozhee hee

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cel mai urat cadou a fost un tablou reprezentand o scena de dragoste, care avea un caracter vulgar.

| xibalba a răspuns:

Nu am primit cadouri urate pana acum niciodata, toate mi-au placut, dar cred ca urmeaza un cadou urat de Craciunul asta, trebuie sa imi faca un dar un coleg care e picat din cer, nu ma cunoaste deloc, nici nu stiu daca am vorbit cu el de 3 ori in viata mea laughing Dar hai sa nu il subestimez happy poate o sa fie ceva dragut din partea lui, asta daca nu uita.

| Cryssy a răspuns:

Pai eu nu am primit cadouri urate. Adica poate, dar nu le-am dat importanta. Pana la urma gestul conteaza.happy

| alecs871 a răspuns:

O carte.

| larrii a răspuns:

Un cartof cu niste scobitori infipte in el frustrated

| costyn162 a răspuns:

Nu cred ca un cadou poate fi vreodata urat.Chiar daca nu iti place eu zic ca intentia conteaza si de cat de frumos este cadoul pentru tine depinde cat de bine te cunoaste persoana care iti face cadoul.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

O bluza sau nu stiu ce era atat de urata, ...era si mare si dintr-un material si gri si pana la genunghi.horrorlaughingasta nu e tot am mai si aflat ca a dat pe ea 70-80 de lei.sa-mi pice fata'', mai bine mii dadea miebig grin.

| StilSanatos a răspuns:

Un idiot cu care eu m-am intalnit d 2 ori, prima data pentru a-l cunoaste si a 2-a oara din plictiseala, a 2-a oara cand m-am intalnit cu el era hramul la bunica lui si l-am intrebat in gluma ce mi-a cumparat de la tarabe[rromi], si seara a venit cu un lantisor de tinichea la 2, 3 lei la mine, m-a jignit oarecum si dupa nu m-am mai vazut eu, urasc baietii fara gusturi, mai bine imi cumpara o papusa:d, oriqm apreciez gestul

| yoannah a răspuns:

Un costum rozbig grin
Era pentru femei de 30 de ani
X_x
Whateverlaughing M-am prefacut fericita.big grin. Oricum era din inima si asta a contat cel mai multbig grin

Byye!:*

| DeeAnna. a răspuns:

Frumos! Pt originalitate.
Nu stiu.

| Яùxsi a răspuns:

Ee. n`am primit cadouri urate, inca laughing dar conteaza gestul.

| adelutza_9680 a răspuns:

Mi-e mi-au placut toate cadourile.Pana la urma gestul conteaza, in plus vin de la prietenii asa ca nu au cum sa nu imi placa.

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Multi ursuletzi care nu mai au sfarsit rolling on the floor rolling on the floor parca e setat doar pe ursuletzi rolling on the floor

| anonim24 a răspuns:

Eu am primit de la fostul meu iubit, eram impreuna de 2 ani, o cutie cu bonboane de ciocolata alba, iar eu urasc ciocolata alba.

| Rezzo a răspuns:

Toate cadourile sunt frumoase (mai putin daca primesti un capac de canal), cumva vrei sa faci misto de cineva si n-ai nici o idee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de papuci, erau asa de urati ca parca fusesera refuzati de cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel pe care l-am primit de la o persoana care nu mi-a daruit cadoul din suflet.

| SmokeyEye a răspuns:

De craciun de la prietenul meu o pusculita din ceramica, in forma de penis -avea si o geaca de piele, creasta si medalion cu un cap de schelet.Am refuzat cadoul, i-am zis in fata ca e cel mai urat, daca era de 1 aprilie, gustam gluma...