| BiaSiAtat a întrebat:

Care e concurentul vostru preferat de la Romanii au talent?
Va rog nu-l ticeti pe jegosu' ala de Narcis. Il deteste!

Răspuns Câştigător
| treipuncte a răspuns:

Tutu si Dinu

7 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Adrian Tutu si Balance :X:X:X:X

| Dean1996 a răspuns:

Da' ce ai iubire cu Narcis? Sau stai, tu ții cu Adrian Țuțu? Concurentul meu favorit este Narcis Iustin Ianău.Hai cu stupizii, cât sunt calzihappy.

| Apy a răspuns:

Nici mie nu-mi place de narcis mie imi place de tutu andrei imi place povestea lui si cum canta.

| AdDa1502 a răspuns:

Tin cu adrian tutu:X:X dar si cu cosmin agache:X:angrycu beatboxul)

| Biby a răspuns:

Si ce imi pasa mie ca il urasti?
Bravo tie.Narcis Iustin Ianau.Tie bineinteles iti place de prostu de Adrian Tutu.Toti l-au votat pentru poveste. Oricum,el nu va ajunge deloc departe, in schimb, ceilalti o sa castige dublu ca suma primita de el.
Tin cu toti in afara de Tutu.

| diana_3432 a răspuns:

Tutu adrian love struck

| ღBoomCandyღ a răspuns:

Hmm...pai eu il ador pe adrian tutu e asa de talentat si la o varsta asa de frageda ai dreptate narcis e un prostanac nu stie ce sa faca altceva decat sa se smiorcaie ca o fetita. eu il voez si il voi vota p adrian tutu! care e preferatul tau? mi dai fundita?