| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferenta dintre sarut si mozol?

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Cam ambele sunt la fel adica nu ar fi mare diferenta happy intre sarut si mozol bine ca nu se spune asa mozol sarut fratuzesc se practica des lucrul asta pentru ca asa se simt bine mai putin sarutul adica doar pe buze happy eh zic eu tongue

| nimeniooda a răspuns:

Sarut :simplu, pupic pe gura;
Mozol(sarut frantuzesc) :Cum za sic sa sune mai frumos....Ma rog sarut cu...limba,dar de fapt inseamna bataturawinking

| Émimα a răspuns:

Sarutul este cu persoana pe care o iubesti iar mozol o faci cu cineva de distractie(ca de exemplu o provocare).