| Ambassaderåd a întrebat:

Care e durerea cea mai mare? Cea a nasterii [femei] sau atunci cand esti lovit intre picioare[barbati]? xD

Răspuns Câştigător
| jstme a răspuns:

Fetelor nu v-ati luat niciodata un pumn la ovare? sa vedeti ce misto e? Durerea e cam aceeasi cu lovitura in boase!
Sa revenim la durerile noastrelaughing
Durerile nasterii(travaliul) presupun ca e cel mai durerosbig grin

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La femei exista variante de nastere mai putin dureroase pe barbatii sunt prea surprinsi sa mai reactionezewinking

| Emena a răspuns:

Cand nasti normal

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Ca sa stii cred ca ar trebui sa le suporti pe ambele si nu prea cred ca e posibil... poate doar daca il intrebi pe acel barbat "celebru"care a ramas insarcinatlaughing

| StefanStyle94 a răspuns:

Cand iti iei un sut la oua de la o gagica e prea nasol...umilinta si durere laughing

| AdelinaC a răspuns:

Nasterea pentru ca atunci poti sa te si rupi, poate tine si o zi intreaga(travaliul), in timp ce la baieti este o lovitura care doare cel mult o ora si dupa gata.

| MadNNNeS a răspuns:

Ce intrebare laughing cea cu nasterea nu stiu dar cealalta doare foarte tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La intrebarea asta cred ca e in masura sa raspunda unu care a fost femeie si acum e barbat. Oricum cred ca nasterea; D

| MikeSecret a răspuns:

Sa te loveasca baietii in ovare si intre picioare sa vezi ca doare mai naspa la femei. sunteti mai sensibile acolo jos decat baietii si iti poate dovedi orice picior primit peste ****

| MikeSecret a răspuns:

Lovitura la **** si la ovare doare mai tare decat celalalte