| YLLL a întrebat:

Care e faza cu ask.fm? M-am gandit sa imi fac cond dar am o intrebare. La intrebarile pe care le primesc trebuie sa dau accept sau decline? Ca asa imi fac da altfel nu, deoarece nu am chef de inventii si intrebari stupide.

3 răspunsuri:
| TheUnforgivenIII a răspuns:

Păi le poți șterge dacă nu vrei să răspunzi la ele. Și nu apar pe profil decât după ce ai răspuns la ele, se postează cu tot cu răspuns.

| enTine a răspuns:

Sigur, cele care nu-ti plac le poti sterge. happy Succes.da-mi si mie contul tauwinking

| DellAnais a răspuns:

Eu nu am ask dar prietenele mele care au ask mi-am spus ca poti sa alegi intrebarile la care vrei sa raspunzi