| youngforever16 a întrebat:

Care e faza cu nyan cat? ca ii aud pe toti vorbind de asta ..cum sta treaba?

Răspuns Câştigător
| GoBackInFuture a răspuns:

Nyan cat este o porcarie de pe youtube care i-a cuprins pe toti nebuneala de cat de "misto" e, ei considerand o pisica care nu face decat sa zboare incontinuu si se aude o melodie enervanta fundal, sa fie ceva amuzant happy. Scrie pe youtube de nyan cat si ai sa-ti dai seama de ce vorbesc

1 răspuns:
| BlueZet a răspuns:

Poftim, ascult-o pana la sfarsit sa imi zici daca iti place.
http://www.youtube.com/watch?v=AA5DsLzSVrk