| EllyCORE a întrebat:

Care e faza cu siteul lockerz.com?

2 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Pai intri si te uiti la filmuletele de acolo si faci puncte pentru fiecare film pe care il vizionezi. apoi cu punctele poti sa iti comanzi produse de pe site gratis sau reduse. cu cat ai mai multe puncte cu atat scade mai mult pretu la produs

| Flo999 a răspuns:

Poti sa te informezi de pe un forum romanesc... cum ar fi http://lockerzromania.com/ si vei gasi acolo mai multe persoane care au castigat, printre care si eu. Iti dam mai multe informatii pentru a avea mai multe seanse sa castigi. Tot ce pot sa iti zic e lockerz.com e un site de incredere;)