| dragonslep a întrebat:

Care e mai rau dintr-e pitbull si rottweiler

Răspuns Câştigător
| RoseAndBiia a răspuns:

Niciunul, caini pitbull sunt foarte iubitor la fel si rottweilerii, doar ca stapanii nu au grija de ei cum trebuie.

4 răspunsuri:
| UnOmGanditor a răspuns:

Niciunul, depinde in ce conditii au fost crescuti.

| DrLaw a răspuns:

Pitbulul cam in orice conditii tot are reactii de agresivitate, deci daca vrei unul fioros ia-ti pitbull.

| DenisseDeny a răspuns:

Păi dacă ar fi să îți spun după aspect sau după mintea câinilor, eu am rottweiler și este destul de rău față de pitbull, când ies cu el la plimbare trebuie să îț țin numai în lesă :]].
Succes.

| Simion_Cosmin_1985 a răspuns:

Rottweiler,am patit-o...Si era crescut ca un rege.