| Y0nut7 a întrebat:

Care e mai usor liceu tehnic sau liceu teoretic funda

3 răspunsuri:
| ElenaZamfi a răspuns:

Logic ca cel teoretic este mai greu, pentru ca acolo e multa toceala, inveti si inveti, memorezi chestii, indiferent de profil. Pe cand cel tehnic, ii zice si numele, va fi multa practica. De obicei la un liceu tehnic, te invata cum sa faci niste lucruri tehnice ex: mecanica, industria textile/alimentare. Sper ca te-am ajutat.

| AndyLavy a răspuns:

Cel tehnic e mult mai usor. eu am fost la liceu tefnic..acum depunde si de ce profil ai, sau ce materii iti plac. si daca iti place sau nu sa inveti..pt ca daca inveti e usor peste tot happy bafta!

| mamasiita a răspuns:

Cel tehnic e mai usor
cel teoretic e mai greu
funda?