| Aenoenienanonim a întrebat:

Care e melodia voastra preferata cu Spike? :d. mie unu imi place

Spike - Tango :d. si
Spike - Pi2de tongue

6 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Spike- Amintiri

| Kenny a răspuns:

Preferata mea este "Ultimul om", de pe primul sau album, "Proiectul mama ta". Probabil ca nu stii melodia asta, uite un link: http://www.youtube.com/watch?v=fXLSOYfjBoo :x
Si "Amintiri" e superba, sau "Ridicati cortina" care ma face sa rad aproape de fiecare data. :))
De pe "Relatii cu publicul", "Drumurile" si "Defecte" sunt preferatele mele, iar de pe noul album cel mai mult apreciez "Tango", "Ramanem prieteni", "Spune nu" feat. Grasu XXL si "Realitate".
:x

| Kenny a răspuns:

Hahaha mi-au cenzurat astia "Proiectul m a t a" in "mama ta". laughing
LOOL. laughing

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Tango a fost prima melodie a lui Spike pe care am ascultat-o si imi place iar Scandal a fost a doua, dar preferata mea este Realitate :X
Am inceput sa ascult Spike pentru ca actualului meu prieten ii placea foarte mult Spike acum ceva vreme si mereu avea versuri din melodiile lui la status si pentru ca nu mai auzisem niciodata de Spike, l-am intrebat de unde sunt versurile, el mi-a zis melodiile, le-am cautat pe youtube si mi-au placut big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Spike - Realitate... Spike - Scandal si Spike - Pi2de

| masterjocker a răspuns:

Sub papuc cea mai nouawinking