| Ho1 a întrebat:

Care e numele si prenumele a lui
https://www.google.md/......ps?/search

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Viața personală

Sterling Knight a fost născut în Houston, Texas. El are o sora mai mica, Samantha Scarlett, și un frate mai mic, Spencer Shuga. Sterling este un creștin catolic. El a trăit în Texas înainte de a se muta la Los Angeles, California, să urmeze cariera de actor. Sterling a avut roluri în producții de teatru, printre care mai multe "Pe Golden Pond", "Lost in Yonkers," "Bye Bye Birdie" și "Aventurile Mad de broasca domnul." Hobby-urile sale preferate se numără joc de golf, snowboarding si chitara.
Având abilități chitara lui, Sterling a format o trupa pe YouTube cu prietenul său Matt Shively numit "Canale cu o" (în acest caz, canalele fiind conectate la Disney și Nickelodeon
Doar atat am gasit.
O seara bunahappy

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
Sterling Knight asa arata in poza ca il cheama
O seara bunahappy

| Ho1 explică (pentru caramela):

Dar cand s-a nascut?

caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
http://ro.wikipedia.org/wiki/Sterling_Knight
O zi frumoasa sa ai:)

| Ho1 explică (pentru caramela):

As vrea si foto parintilor lui(sau toata familia) si numele lor.

| DyNo a răspuns:

Il cheama Sterlin Knight.