| Anestezia a întrebat:

Care e primul lucru` care vreti sa-l faceti daca ati avea o suma foarteee mare de bani?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Am mai zis, dacă mi-ar cădea niște bani în mână i-aș da instantaneu pe o chitară electrică. Deci, fiind vorba de o sumă mare, i-aș cheltui pe instrumente, amplificatoare, echipamente de scenă etc. Dacă rămân, îi păstrez până voi avea nevoie urgentă de ei.

Baftă

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-as cumpara un trailer cu cabina MAN tgx.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu aş face nimic. I-aş păstra, pentru că sunt exagerat de economă.

| aliceinchains a răspuns:

Mi-as lua ceva care sa-mi fie folositor. Eu cand am o suma de bani, dau o tura pe la o librarie(ori una online) si intr-o ora-doua, nu mai am nici o suma de bani, dar am o gramada de carti noi.hee hee

| stweety10 a răspuns:

Pai bineinteles ca mi-as lua foarte foarte multe haine... :X

| AlexandraSmiley a răspuns:

Cat mai muuuuulte piercing-uri!

| IoanaJoker a răspuns:

Cred ca m-as duce sa-mi iau haine si ciocolata...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nunta.