| Belllla a întrebat:

Care e primul lucru la care se uita un baiat la o fata atunci cand face cunostinta cu ea?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am uit la fata ei. Daca imi plac ochii, zambetul parul, tenul apoi ma uit la restul corpului sa o analizez.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Fata:adica ochii,tenul,parul,buzele absolut tot! Apoi trece la corp:sani, cat e de slaba, fund, picioare si la hainele ei, se uita sa vada cat e de ingrijita happy

| NoOneKnow a răspuns:

Mai intai la fata, ochi si buze.
Totusi un prieten mi-a spus candva ca prima oara un baiat se uita la fundul unei fete, apoi la sani si abia dupa aceea la chip...

| alexa3000 a răspuns:

Daca e de treaba in ochii ei, daca e pervers la sani laughing

| oanaionella a răspuns:

Ochii si pe urma iti scaneaza corpullaughing