| AaaNNnnAaa a întrebat:

Care e primul lucru pe care il observa un baiat la o fata?

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Cristinutza ce sa zic ca si normal daca vezi o fata de la indepartare te uiti la fund, sau la sani. Dar daca o vezi de la apropiere eu zic ca sunt mai importanti ochi, infatisarea si buzele.Inseamna ca daca te uiti numai la corp vrei numai sex de la ea nu e asa? oricum pe mine nu ma prea intereseaza corpu. Pe mine ma intereeseaza sa fie drgutza fatalove struck

11 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Infatisarea, ochihappy

| Crisstina a răspuns:

Asta depinde si de baiat laughing In general chestiile mari si bombate big grin

| Mihaiii a răspuns:

E ceva de/ca intre baieti! De ce te intereseaza?

| Mayweather a răspuns:

Eu unul ma uit la corpwinking

| ady_2225 a răspuns:

Pai parerea mea sanii si fundul...

| ☆ Ilinca☆ a răspuns:

Baietii din ziua de astazi(MAJORITATEA!) sunt niste obsedati dupa sani si fundoh go on
Nu se mai uita in interiorul fetei(inima!)
De cele mai multe ori ei vreau de la o fata doar sex iar cand nu primesc ce le trebuie o parasesc si fata sufera fiindca asa sunt baietii ISENSIBILI iar fetele SENSIBILE(din pacate);
Ar fii bine odata si odata sa se intoarca roata sa vada si ei cum estraight face
Si chiar interesanta intrebarea ta...ar trebui sa raspunda mai mult baietii care cu siguranta vor raspunde ca adyhappy
Pupici AaaNNnnAaa!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea. buzele sexy si naturale.
Ce e nou este bine venit, sau ce arata bine e de 3 ori mai bun, nulaughing.

| bogdan14 a răspuns:

Cam tot. laughing ochi, par, zambet, dinti, sani, fund... tot happy inaltime, kg.

| Razvan a răspuns:

Mereu in aceeasi ordine:fata, mainile, atitudinea

| ionica56 a răspuns:

In general app toti baietii pe care i-am vazut mari sau mai mici. Se gandesc la una buna.laughing

Prieveste ce a zis adylaughing si a sta dar ar mai fi si mainile. [aspectul unghiilor.] ochii sau pikioarele!

:*

| cristinutza_8053 a răspuns:

As vrea sa cred ca sunt ochii... dar nu