| Florina66677 a întrebat:

Care e sursa ta de inspiratie?

13 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Depinde de ce vreau sa scriu sau sa desenez ascult muzica mai leta, rock sau classica.

| Holocaust a răspuns:

Ma inspir din arta ca sa fac arta.

| positivity a răspuns:

Anime-urile/ natura.

| LifeIsColour a răspuns:

Depinde,uneori am o imaginatie bogata, alteori, apelez la internetwinking.

| Încrucişătorul a răspuns:

Banii, puterea, influenta si razbunarea.
Banii sunt apogeul tuturor. Cand posezi banii, detii puterea. Cand detii puterea, ai influenta. Cand ai influenta, razbunarea e posibila. Cand razbunarea e posibila si ai indeplinit-o, lumea e a ta.

Scarface m-a invatat multe. Cu cand cresc si observ lucrurile cu alti ochi, cu atat ii vad adevarul clar si bine.

| asclepius a răspuns (pentru Încrucişătorul):

Foarte frumos zis sunt cu totul de acord mai ales bani detin putereawinking

| alexs99 a răspuns:

Netul

| alexs99 a răspuns:

Netul.A ta?

| XBrunetteX a răspuns:

Natura.

Dar la teste, sursa mea de inspiratie e colegul din dreaptawinking

| alexs99 a răspuns (pentru XBrunetteX):

Bravo,tie la teste la mine e fituica!

| scrisoarededragoste a răspuns:

Frumosul.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Muzica happy

| islanka a răspuns:

Internetul:-d