| Water a întrebat:

Care e treaba cu zuum?

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna zuum este un concurs in care te inregistrezi si iti alegi un premiu la alegere si daca strangi un anumit numar de puncte castigi acel premiu.Nu iti pot garanta ca, chiar castigi.
Este un concurs camulte altele. Sper ca te-am lamurit.

| RoxAnana a răspuns:

E un site pe care trebuie sa dai voturi ca sa castigi unele premii.

| εїз a răspuns:

Am observat că de la un timp, TPU e invadat de copii care lasă răspunsuri cât şi întrebări, în toate răspunsurile se află "zuum" De ce? Pentru că sunt nişte copii inconştienţi, care li s-au băgat tot felul de rahat că o să câştige? Ce o să câştige? Ignor pe Mess şi nebăgare în seamă de la alţii?

| A_7901 a răspuns:

E cineva care vrea un vot si a gasit un mod de a atrage atentia.

| EnnY a răspuns:

Http://www.zuum.ro/pagina.php?id=1029 dai un vot si o sa vezi