| IoanaaIsabellaa a întrebat:

Care episot din Robotzi Mo si Foca va place cel mai mult? Funda :*

Răspuns Câştigător
| aleCsandrra a răspuns:

Toate sunt minunate dar cel mai mult imi place acel episod cu duhul si cu nava spatiala parca 9 si 16 love struck Dar ție?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Toate sunt foarte frumoase, dar parc am o simpatie mai mare pentru:
ep 6 [paralele]; ep 10 [pufoshenia]; ep 1 [vinul]
Cam astea thinking desi si 8 [huda] si 2 [defect] sunt faine laughing
O zi buna!^^

| deea89 a răspuns:

Sincera sa fiu nu pot sa aleg ca toate episoadele sunt super love struck

| oOoLadyMoOo a răspuns:

Toate sunt frumoase si amuzante.
Mie imi place Pufoshenia laughing

| Classy a răspuns:

Imi place foarte mult episodul 20 cu Mazga laughing si KidNapare adica 15 :X funditsza?

| adrianarp a răspuns:

Kidnapare

| RockTheNation a răspuns:

Kidnapare happy