| Leerix a întrebat:

Care este acel lucru pe care ai spus că nu îl vei face niciodată însă l-ai făcut?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Fumatul...am zis ca nu ma apuc niciodata cand eram mic si uite acum ca fumez happy

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

De maine ma las de fumat. straight face

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am zis ca niciodata n-am sa ma joc fear, si niciodata n-am sa trec anumite nivele.Dar nu s-a intamplat asa. thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Haios. nu as fi crezut ca esti genul de fata care joaca jocuri pe pc. laughing interesant

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ce fel de fata ai crezut ca sunt? thinking
Meh, m-am jucat doar call of duty si fear si alte cateva jocuri pe care le-am abandonat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Nu una care joaca jocuri asta e clar. in general baietii sunt cu jocurile, voi cu chestiile voastre.

| peperonies a răspuns:

Sa ajung in Diamond la league of legends.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine tot fumatul. in a 9 fumam ca na asa faceau toti prostii, dar dupa 3 luni m-am lasat pentru ca " costa prea mult si nu voiam sa muncesc pentru tigari laughing

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Sa ma apuc de fumat