| LUXOR1 a întrebat:

Care este animalul vostru favorit? Aveti asa ceva? Cum il ingrijiti?

Răspuns Câştigător
| SairiaBlock a răspuns:

Pisica love struck
Şi da, am love struck.
Îi dau de mâncare, îi fac curat în litieră, mă joc cu ea, o mai spăl din când în când. Anyway, la pisici nu e aşa o mare scofală, mai ales că a mea e maidaneză.
Dar tu? Ai vreun animal de casă?

8 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Animalele mele preferate sunt cainii si pisicile. Am doi caini si o pisica. Cum ii ingrijesc...pai, cainii fiind mai "latosi" ii tesal, pe pisica o rasfat(nu mananca orce :@...), si in fiecare zi exista un moment de joaca cu ei laughing.

| LegionarulRoman a răspuns:

Am 3 motani in casa happy. Ingrijire consta in faptul ca le dau mancare, ma joc cu ei etc. Stau la casa, asa ca, daca vor sa-si faca nevoile i las afara.

Răspuns utilizator avertizat
| AcHollism a răspuns:

Pinguinul^-^
Din pacate nu, dar am un caine si-mi ajungelaughing
Al taau?

Răspuns utilizator avertizat
| 010123 a răspuns:

Cainele.El e bunul nostru prieten. Il hranesc, il plimb, il peri, etc.

| TPU3455353576 a răspuns:

Ciinele

| BiscuiteAlexandra a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele San Bernard..insa este foarte mare si mama nu imi permite sa tin asa ceva in apartament...si am un porcusor de guineea mascul..are 1 an jumatate...Ma joc mereu cu el..il hranesc ii ingrijesc blanita si ii fac curat in cuscahee hee