| maryy_3569 a întrebat:

Care este anotimputile voastre preferate? eu prefer iarna si vara cu toate ca sunt opuse. iarna pentru ca e frumos si vin sarbatorile si vara pentru ca este cald si frumos

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toamna. Urasc caldura, aglomeratia de la strand/mare si fetele care incearca sa slabeasca cu patru luni inainte prin infometarestraight face

| Psihiatra a răspuns:

Si eu sunt la fel:imi place iarna pentru ca nimic din an nu se compara cu zapada, iubesc creaciunul si anul nou, plus ca e ziua mea in ianuarie tongue; iar vara e vacanta mare...cui nu-i`i place?!

| Elena1234456 a răspuns:

Winteeeeer :X

| alecs871 a răspuns:

"Care este anotimpurile?"
Lasand asta, primavara este cel mai frumos anotimp. Nu poti alege vara fiindca este cald, iarna este prea frig, si la fel si toamna, este cam frig, ploi reci...

| evelynne a răspuns:

Vara pentru ca atunci sunt nascuta si este cald, placut... iarna o detest datorita frigului:d

| xNoOLiMiTsX a răspuns:

Primavarahappy

pentru ca uneori este cald si la cat de sucita-i vremea asta poate fii ff cald si oricum in primavara te poti astepta la ploi oricandlaughing
Deci nu-mi fac griji :p
si + ca primavara este anotimpul in care lumea parca "invie" la fel ca animalele care se trezesc din hibernat love struck Ce dragut nubatting eyelashes? Funda:*?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primavara. Ador mirosul primaverii.

| pysoyashh a răspuns:

Vara :X