| Angel_3284 a întrebat:

Care este baiatul ideal pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| superfata89 a răspuns:

Depinde de ce intelege fata respectiva prin "baiat ideal" .......gusturile difera de la persoana la persoana....stiti vorba aia nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie

29 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cu portofelul plin. Restul sunt detalii

cami
| cami a răspuns:

Hai sa-ti zic baiatul ideal din pc meu de vedere happy
Nu-mi plac toti cocalarii, care-si pun o pereche de ochelari in ochi si-l asculta pe Guta, si zic :mooa, da` ce smecher mai sunt. chatterbox cocalari, ce spuneam mai sus.
Nu-mi plac baietii analfabeti. pur si simplu ii detest.sa-ti trm un mesaj gen : " sami aduci caseta.n-am vrut sa te jignesc atunci pe alie, sa stii ca aia de la ierdeies miau taiat netu. miine ne vedem la 3 la fantanita, nu ma urâ, dar n-am de ales", ah dezgustator!
Sa fie galant, gentleman, sa nu indrazneasca sa ma jigneasca, fidel, sa aiba incredere in mine, sa stie sa taca, sa stie sa vorbeasca, sa nu fie prost si fraierit, sa fie inteligent.
Sa nu fie huligan, vagabond, naiv.
Si, asa s-o dau cu bata-n balta la sfarsit, sa nu fie in zodia berbec sau capricorn! atata tot happy

| JackieSue a răspuns:

Cel pe care si-l imagineaza ea.

| Nastia a răspuns:

Baiatul asta ideal are o alta fata si o alta personalitate de la o fata la alta, ...santem diferite si avem idei diferite mai ales in privinta asta, ...pentru mine baiatul ideal este prietenul meu,... ok, pentru altii eu zic k baiatul ideal trebuie sa fie cat de cat frumos, inteligent, glumet, bun, de gasca, sincer, bland, sa aiba rabdare cu tine, ...cam atat, altceva nu-mi vine in minte,.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Baiatul ideal difera de la fata la fata.
Pentru mine baiatul ideal ar fi baiatul cu chef de viata, vesel, amuzant, cu picioarele pe pamant cand e cazul.Conteaza si aspectul fizic cat si felul in care ma face sa ma simt iubitabatting eyelashes

| dEutSa_8892 a răspuns:

Baiatul ideal, in primul rand trebuie sa-ti fie fidel.degeaba e frumos k un print, dk te inseala q toate maimutelewinking

| Dara a răspuns:

rolling on the floor @Criticul - era sa lesin de ras laughing

| Andreea_8014 a răspuns:

Eu una...am un baiat perfect langa mine. dar nu arata el perfect.doar ca ma intelege si...ma simt extraordinar cu el.

| Stixie a răspuns:

Băiatul ideal? Hm.thinking
Trebuie să fie frumos, deştept, manierat, să ştie să îşi "trăiască viaţa"din plin, să ştie să se distrezelove struck etc
Ăsta e băiatul meulaughing:X

| cutza a răspuns:

Fiecare fata isi are idealul sau asa ca intreaba fata...

| justi a răspuns:

Depinde de fata dar in general eu is

| redbull a răspuns:

Sincer, cu conteaza cum arata ( acum nici chiar muma padurii, dar intelegeti voi ) sau cati bani are... Sa nu o insele, bine asta depinde si de temperamentul fetei big grin. Eu eram ffffff fidel sa zic asa si am muscat-o rau de tot asa ca nu o sa mai fiu prea cuminte big grin..., dar dupa mine asta conteaza sa fie cat mai sincer big grin...winking

| Ja_Rule a răspuns:

Baiatu ideal este cel pe care til imaginezi u tongue

| Adina_4603 a răspuns:

Pai depinde de gusturi:d
sa stie sa te aprecieze mai intai pentru ce esti si cei oferi sa stii sa primesti dragostea lui sa aiba rabdare cu tine sa va intelegeti mai inati ca cei mai buni priteni dupa aceea ca iubiti. sa fiti acolo unu pentru altu sa nu ascultati de guriile rele sa stii`ti sa va distrati sa stii`ti sa va obisnuiti cateodata singuri si unu fara celalalt si tot asa o relatie se bazeza mai intai pe sinceritate si nabig grin
te-am plictisitlaughing

| mihaela098 a răspuns:

Cel de care se indragosteste cu adevarat

| zeDruit a răspuns:

Nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala mic, ghebos, si urathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu desigur, tocmai de aia nu am spus cum arat, ce virsta am si alea alea. Ar fi venit toate fetele la mine si n-ar fi fost corect, am zis sa le dau si celorlati o sansa big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba un debit verbal de doua fraze pe zi, asta daca mai are timp si pe alea din cauza partenerei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel pe care il iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Băiatul care o iubește, o respectă, nu îi trădează sentimentele, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@super x tu esti prietenul lor perfect.

22 de cm ....Records.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata respectiva va simti daca un baiat este sau nu bun pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine baiatul ideal trebuie sa fie amabil, dragut, ingrijit, destept, simplu, modest, cu studii si numaidecit sa aiba aer de barbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie brunet, cu ochii verzi, dragut si sa se comporte frumos cu o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala care nu se comporta ca o penala si nu e drama queen. nu imi impune nimic si nu doreste sa ma controleze. nu este ipocrit si e indeajuns de inteligent incat sa se uite doar in gradina lui. si de preferat sa ii placa motoarele si artele martiale, jocurile video, distractiile si aventurile big grin sa arate bine de asemenea.

| blonduutzz a răspuns:

Draga mea larisa, fiind baiat nu prea imi dau seama ce ar fi bun pentru o fata, din punctul asta de vedere. dar pot sa iti spun ca un baiat ideal trebuie sa stie sa respecte, sa fie calm, adica sa detina calitati care sa il faca un om credibil atat in viata de familie cat si in societate.acum depinde si de voi. pup numai bine. Ionut

| LaurSacalu a răspuns:

Eroul(adica eu, ai incredere).