| lolodropy a întrebat:

Care este baiatul ideal pentru voi :X?

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Cel de langa mine...

| sexychick_4075 a răspuns:

Fizic: sa fie inalt, sa aiba ochi caprui si mari, parul saten, dinti albi
moral :sincer, sa ma iubeasca neconditionat, sa aiba incredere in mine si sa ma faca sa ma simt in al 9 -lealove strucklove struck

Pe el l-am gasit dar din pacate are pe cineva sad

| Miha1308 a răspuns:

Cel care ma iubeste, are incredere in mine, imi este alaturi mereu si orice ar fi...si care este totul pentru mine.

| Hypathia a răspuns:

Sa nu fumeze, sa nu consume alcool, sa nu practice violenta domestica (mai bine zis nici un fel de violenta), sa ma iubeasca ca pe un idol si sa spuna adevarul, doar adevarul si numai adevarul atat (aspectul fizic nu conteaza). Dar pentru tine care este?

| tina28 a răspuns:

Pai sa ma gandesc bine...

sa ma iubeasca neconditionat.sa ma asculte. sa imi sp mereu adevarut. sa arate bine.sa fie f. f. f bine edukat si sa stie sa se disteze indiferent de situatie.al tau care e?

| AlexutzaDragutza a răspuns:

Pai trebuie sa aiba ochii verzi sau albastri sa fie saten sau blon sa ma iubeasca sa spuna adevarul iar cu fumatul nu ma deranjeaza asa ca nu conteaza

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa aiba scula mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel ce este in stare sa paraseasca o fata fata in fata. Nu prin sms laughing sau amici.