| valery_4592 a întrebat:

Care este blogul lui Tom Kaulitz (Tokio Hotel)? Apropo voua de cine va place...eu il ador pe tomy

Răspuns Câştigător
| ZumZz a răspuns:

Http://www.tokiohotel.com/us/ aici il gasesti

si da si eu il ador pe tomyy ahh si cand zambeste e apsolut adorabil :X :X

si app daca vrei http://zumzyth.blogspot.com/ in fie care zi pun cele mai noi stiri :*

2 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Mie imi place lama.glumeam.mi se par geniali.:XTTOOTI nu numai unu'
nu dau pup, loly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tokiohotel.com/us/ aici gas blogu lui;)are niste videoclipuri super tari ma uit in fiecare zi:)).