| Bellinda99 a întrebat:

Care este cantaretul vostru preferat si dc? Cum il considerati? Credeti ca va reprezinta? Funda pentru cel mai bun raspuns!kiss

Răspuns Câştigător
| lovefan a răspuns:

Buna :* O ador pe Celine Dion, a fost dintotdeauna artista mea preferata. O consider o persoana cu totul speciala, si nu numai ca artsit, cred ca e foarte draguta si in viata personala. E o cantareata care are mii de fani pe care nu si i-a castigat decent, prin vocea ei deosebita si piesele superbe. In opinia mea, asta e muzica adevarata. Ma reprezinta pentru ca si eu sunt, la randul meu, o persoana romantica si sensibila si iubesc muzica. P.S. uite una dintre melodiile mele preferate de Craciun. Sarbatori Fericite! http://www.youtube.com/watch?v=pHrVG06U5MA

5 răspunsuri:
| HelpBoy a răspuns:

Mie imi place ff mult Giulia de la Dj Project e superba are o voce supeeer o adorrr!

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Mie imi place mult de Alexander Rybak.Deoarece:
1.Imi plac foarte mult melodiile lui
2.Este frumos (parerea mea)
3.Imi place cum canta
Il consider un tip cu bun simt si dragut.

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Care este cantaretul tau preferat BeLiNdA99?

| BonneLess a răspuns:

Rihanna, este foarte buna si la propriu si la figurat, dar nu ma reprezinta deloc aceasta creolahee hee

| Bellinda99 explică:

Păi cântăreţul meu preferat este Christina Grimmie.nu este foarte cunoscută dar cântă foarte bine şi chiar cânta mai bine ca unii cântăreti.