| Rapidistul1923_9123 a întrebat:

Care este capitala scotiei? dar a lu suediei?

8 răspunsuri:
| enecosmin a răspuns:

Edinburgh, capitala Scotiei
Stockholm, capitala Suedia

| Laura a răspuns:

Capitalele Scoţiei şi "a lu Suediei" le găseşti pe google.

| Kidd a răspuns:

Capitala administrativa a Scotiei este Edinburgh si capitala economica este Glasgow...e cel mai dezvoltat oras din Scotia.
Capitala Suediei este Stockholm :*

| basstards a răspuns:

Scotia-Edinburgh
Suedia-Stockholm

| yaVanilla a răspuns:

A Scotiei - Edinburgh
a Suediei - Stockholm

| Bojthe a răspuns:

SCOTIA: Edinburgh si cateva atractii turistice ar fi`: http://www.scotia.ro/edinburgh.html

SUEDIA: Stockholm cateva atractii turistice ar fiiii`: http://www.turistik.ro/suedia/stockholm/obiective-turistice-stockholm

| Biiiiiia a răspuns:

Auu rolling on the floor.
Ma dor ochii rolling on the floor. "a lu suediei", se vede ca esti "boss" rolling on the floor

| Stoian_Catalin_1984 a răspuns:

A suediei este stockholm edinburgh scotiei funta pls