| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare care vi s-a intamplat vreodata?
Dau fundita pentru cea mai amuzanta

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Claudiu2011 a răspuns:

Cea mai amuzanta era cand mergeam cu masina personala laughing si acum rad (cu un renault) si aveam vreo 110 / h si ma uit in spate la vreo 500 de m era o dacie berlina si mai stau vreun minut si cand ma uit iar in spate nu o mai vad laughing) faza tare ia trecea pe langa mine cu o viteza creca avea 150 la ora laughing)))))) a fost penala rau faza am ramas uimit.bine si renaultu meu mergea mai tare de 110 dar nu ii dadeam eu ca urma peste aprox 1 km 2 comuna si oricum trebuia sa franez. oricum a fost penala tare faza.