| Teodoraa6 a întrebat:

Care este cea mai buna crema BB? eu am de la nivea si nu se intinde bine deloc imi lasa pete ori e prea alb ori prea inchis, si am cea mai deschisa nuanta si tot imi da efect de bronz chiar daca ma dau si pe gat tot se vede ceva gen masca

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cremele nu sant bune sant facute de dragul de a da niste bani pe ele sa aiba din ce trai producatorii, doar vei ajunge la pensie si iti vei zice ca ai folosit de pomana cremele. Alte persoane in varsta care nu au folosit asa ceva se mentin cu pielea tanara la varste inaintate.