| tatiiianaa a întrebat:

Care este cea mai buna metoda ca sa scap de cosuri?
am fruntea plina de cosuri
unii mi-au spus ca daca im pun alchol sau spirt o sa mi se usuce si o sa-mi dispara dar altii imi spun ca nu merge bine alcholul perntu cosuri
vreau sa stiu ce este cel mai bun ca sa mi se duca ca deja am de cateva luni si ni imi trec
funda*

2 răspunsuri:
| Gnomul a răspuns:

Alcoolul e bun intr-un fel pentru ca inchide porii dar ce-l mai bine este sa te duci la un dermatolog si sa vezi ce fel de ten ai.

| MeConstantine a răspuns:

Nu ti-au zis rau nici unii nici altii pentru ca cel mai indicat este sa le usuci.
Acuma merge asa sa dai cu spirt, ceva si apoi cu un strat subtire de fond de ten ca sa nu respire, o sa te cam manance fruntea o zi sau doua cand se usucahappy dar o sa fii bine.happy