| sHock a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de a sfarshi o relatie? straight face

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, ii spui sincer, adevarul chiar daca doare, e mult mai corect... ii spui in fata ca nu se mai poate, si ii si dai o explicatie ca sa nu se simta penibil.

6 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Ii spui in fata, nu prin mesaje sau la telefon, si nu uita sa-i si explici de ce vrei sa o sfarsesti.happy

| Mixed a răspuns:

Depinde ce fel de relatie...
Dar eu cred ca e cel mai bine sa ii spui in fata ca sentimentele au disparut ...si ca o relatie asa nu are rost...
bafta:*

| hashe86 a răspuns:

Calca-l cu masina!

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Spunindu-i sincer ca nu merge doare dar mai tirziu i-ti va multumi!

| seawolf a răspuns:

Buna iubita, stii ca te iubesc? dar... am gasit pe alta mai buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delete, reset, zippit.