| AliceHappyGirl a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire a ta?batting eyelashes Dar cea mai trista? sad :*

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire a mea tine de prima iubire. Cea mai trista tine de o iubire mai recenta, dar nu ultima.

| ionika17 a răspuns:

Nu prea am amintiri frumoase! trista... da Pe fata care o iubesc nu ma baga in seamacrying

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cea mai frumoasă - Când am reuşit fiind doar un puşti adolescent să umilesc din punct de vedere profesional un inginer de editare video şi tot atunci i-am şi luat locul de muncă!
Cea mai urâtă/tristă - Când bunicul meu, erou naţional multiplu decorat pentru acte de bravură în al Doilea Război Mondial, a decedat din cauză că ambulanţa a făcut cei 300 de metri de la ambulatoriu şi pân' la mine acasă exact 45 de minute iar când au ajuns, au uitat masca de oxigen în maşină.

| NinaY a răspuns:

Nu am amintiri frumoase! trista? Cand s-a sinucis cea mai buna prietena a mea...

| Alina a răspuns:

E imposibil sa nu ai amintiri frumoase. Cele mai frumoase amintiri sunt cele din copilarie si inceputul adolescentei... iar cea mai trista a fost cand am realizat ca nu depinde de mine fericirea mea...

| Fifylici a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire pa care am avut-o si imi va bantui viata este ziua in care mi s-a nascut nepoata si am tinut-o in brate, efeciv tremuram de fericire incat mi s-a facut rau.
Cea mai trista este a ceea a mortii verisorului meu care a fost omorat asta mereu va fi ca o umbra a vietii mele avand in vededere ca am primit un tel la 3 dimineata in care mi-s-a spus ca verisorul meu zace intr-o balta de sange.

| fly a răspuns:

Am multe amintiri frumoase. Una ar fi legata cu siguranta copilariei mele sau cand mi-am luat bacul sau cand am vazut sora mea mica in clasa intai.multe altele.da.si cele legate de baieti. dar alea cu timpul devin mai putin emotionante; cele care iti raman pentru totdeauna au mereu a face cu familia. O alta amintire frumoasa e cand am fost la Roma. ah grozav! Triste? cand au murit bunicii mei, cand am vazut lacrimi in ochii surorilor mele. Oricum mersi de intrebare, asa am realizat ca efectiv amintirile mele sunt mai mult bune si vesele decat triste.sunt o pers pozitiva in general. poate asta conteaza.numai bine.

| dewix a răspuns:

Am foarte multe amintiri frumoase.
Acum doi ani, cand imi placea de un baiat. Ahh ce vremuri laughing Tin minte ca ma lua in brate.Si radeam o gramada.
Si momentele petrecute cu fostul meu au fost incredibile, chiar nu credeam ca poate sa ma faca asa de fericita. Nici nu pot sa descriu in cuvinte cum ma simteam langa el...

Cea mai trista? sad Tin minte ca imi murise o pisicuta micaa, micaa si am plans foarte mult dupa ea! Si eram mica...

| ana1234 a răspuns:

Cea mai fericita e atunci cand m-am sarutat pentru prima oara cu prietenul meu actual pe care il iubesc mai mult decat pe oricare fost prieten al meu.

cea mai trista...am o viata atat de fericita, probabil cand am fost in spital...

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Amitiri frumoase thinking pai toate clipele petrecute cu prietenele mele love struck si toate cilele in care rad

Iar urate... pai de fiecare data cand plang, cand sunt dezamagita de cei pe care ii iubesc etcc. sad

| 100%Diana a răspuns:

Cea mai frumoasa, pai toate momentele in care am fost alaturi de colegi si prieteni pe care ii cunosc de o viata, langa cei dragi mie cand a fost cel mai bine, si cea mai trista cand am visat ca lucrurile se intamplau cum niciodata s-ar intampla.