| florinxD a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire de a ta din copilarie?batting eyelashes ce o face atat de speciala?big grin cel mai frumos raspuns primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Stiu ca nu o sa primesc fundita dar
Anu trecut am fost la bunica mea ca in fiecare varahappy si acolo sunt o gramada de adolscenti, copii, etcstraight face si era un baiat care ma placea dar eu nu il placeam pe eltongue stiihappy si facea tot felul de chestii ca sa imi atraga atentiahappy intr-o zi a venit cu un inelstraight face din aur.la mine
apoi cu un buchet de trandafiri prima oara l-am refuzat dar a 2 oara cand a venit cu o cutie de ciocolata un inel adica acelasi ca il refuzasem si imi mai cumparase inca un buchet de trandafiri l-am acceptatbig grin era asa fericit:* baftaa:* funditacrying?