| Ochiialbastrii a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire din vara aceasta?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Traseul realizat cu masina Sevilla - Malaga si Málaga - Sevilla. Am ajuns acasa si ma cam dureau genunchii de la 5 ore si jumatate de condus.

| Sonia a răspuns:

Cea mai frumoasa nu pot sa zic ca am numai unalaughing.Dar poate cea a tare a fost cand am urcat pentru prima oara pe un scuter, eu fiind destul de fricoasalaughing.
Eram cu fratele meu la niste rude si in gasca de acolo tocmai ce isi luase unl dintre ei un suter nou.Si pe mine m-au intrebat daca vreau sa urc dar eu nu si nu pana la urma m-a luat unul dintre ei pe sus si ma asezat pe scuter.Si mi-a placut la nebunie! a fost suuppperrr.Mergea din ce in ce mai repede si a fost suuuuppppeeerrr:X.
Cand m-am cuplat cu baiatul de care imi placea de mult timp.Primul nostru sarut:X.A fost o perioada superba.
Cand am ajuns la matusa mea si m-a intamplinat nepotelul meu:X. Bucuria din ochii lui nu o sa o uit prea curand.
Au fost cateva... decat cele care mi-au venit pe moment dar vara acesta a fost cea mai frumoasa din viata mea:X.Si regret ca se termina

| Adredemesconf a răspuns:

Ummm... atunci cand am mers la piscina happy, sambata trecuta.Eu abia stiam sa ma tin la suprafata si am sarit de pe tambulina in apa adanca de 2.70 m si am reusit sa invat mai bine sa inot.

| Tooooo a răspuns:

A mea e verisoarele mele nimic nu e mai important decat familia a ta care e?

| Laura1995 a răspuns:

Pentru mine cea mai frumoasa amintire este un concert la care am fost cu prietena mea cea mai buna si unde era prezent si baiatu pe care-l plac:X

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Sincera sa fiu am avut multe amintiri frumoase vara asta si chiar nu stiu pe are s-o aleghappy. Dar ti-o pot spune pe cea mai uratatongue.
Ma dadeam cu rolele si mi s-au oprit rotile in nisip si am cazut...si am dat cu fata de asfalt alegandu-ma cu o rana la arcada si una sub ochiul stangtongue.
Oricum am avut o vara destul de frumoasahappy.

| Pinck0 a răspuns:

Toata vara! Toata a fost o amintire love struck! Iubesc vara! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răsăritul pe care l-am văzut dimineţi la rând.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excursie in Bulgaria cu colegii [fostii], ne-am facut de caplaughing