| narutohokage_2642 a întrebat:

Care este cea mai mare fobie a voastra?
Daca cineva are aceiasi fobie ca mine primeste funda.
Sayonara!

5 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Mie mi-e frica de durere si de serpi!

| fazu a răspuns:

Fobia meathinking sa moara narutolaughing

| perenasop a răspuns:

Eu am o fobbie foarte ciudatalaughing.Imi e frica de insectele mai mici(gandac, paianjeni) deoarece vad ca ei se misca cel mai rapid si imi e frica sa nu se urce pe minelaughing.Nu vad ce mi.ar putea face dar nu las asta sa ma linisteasca.TOT FRICA IMI E DE ELE!

| DoamnaBieber a răspuns:

Mie frică de spaţiile închise

| dragonflyght a răspuns:

Imi e frica sa nu raman singura in largul marii, mi-e frica sa nu mor si sa nu apuc sa imi vad copilul, mi-e frica de dentist si de furtunii! happy In legatura cu mesajul pe care mi l-ai trimis depre microworkers, iti scriu mai jos raspunsul meu deoarece nu iti pot trimite mesaj privat, avand statut de membru incepator...crying

Rsp: Da, ca sa faci joburile acele de 2-5 $ trebuie sa ai blog propriu, eu nu am facut acele joburi pentru ca inca nu mi-am facut un blog; motivul fiind acela ca inca nu stiu despre ce sa vorbesc in el pentru a atrage cati mai multi vizitatori. Poti face bani si din celelate joburi, de exemplu din cand in cand apare foarte multe Bookmarks, se fac foarte usor si te platesc instant intre 10-25 de $. Tot ce trebuie sa faci e sa te loghezi din cand in cand pe zi, sa dai tot timpul pe butonul AVAILIBLE JOBS( e un fel de refresh) pentru ati aparea mai multe joburi, si sa te apuci de treba! happy tongue Succes!