| davidutzu12 a întrebat:

Care este cea mai stpuida intrebare de pe TPU pe care ati citi-o, cea mai stupida si amuzanta primeste funda big grin

1 răspuns:
| streetdisaster a răspuns:

Pai era gen. : "m-am masturbat cu un stilou, si am simtit ca ceva curge in mine, asta a fost acum 2 saptmanai, si mi-a intarziat ciclul, oare sunt gravida? "

"Daca am vorbit cu cieva despre sex, inseamna ca am facut sex oral? Fara misto, sunt foarte ingrijorata!"

"Cand imi fac la*a iese multa sperma. si mi-o fac destul de des. s'ar putea sa raman fara sperma?"... rolling on the floor) blushing