| isabel_8733 a întrebat:

Care este cea mai usoara cale de a te omori >:laughing?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce, vrei sa te omori?

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

A gandi e cea mai usoara cale spre a nu te omori.

| DakotaRoyse a răspuns:

Usoara sau funny? Eu as merge pe varianta bei-cat-poti-ajungi-in-coma-si-daca-te-trezesti-iti-tai-venele-ca-e-la-moda. Dar mai usor e sa te arunci de pe bloc... Unul inalt sa fie, ca de la etaju' 4 poate poate supravietuiesti. straight face

| vivigirl a răspuns:

Nu-ti zic! talk to the hand E secret.

Da de ce vrei sa stii?batting eyelashes

| username_8290 a răspuns:

Cred ca sa iei ptrava si sa pici jos.

| Georgiana2905 a răspuns:

Esti ca si mort atunci cand nu valorezi nimic, atunci cand tot ce faci ¨dauneaza¨,... dar daca preferi sa mori de-a binelea atunci asteapta sa-ti sune ceasul.

| Razvan a răspuns:

Esti mort atunci pentru tine nu mai reprezinti nimic

| poluarect a răspuns:

Sa te omori? cea mai mare prostie.
Mai bine cauta sa ati umpli timpul cu ceva un job o activitate ceva
scoate-ti prostia asta din cap.Viata trebuie traita si savurata la maxim.Bafta si sa fii iubita

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna.
Sa zici : "Ma omor! Am murit! Sunt mort!"
Si esti mort, doar verbal.
Cu drag, Diana.

Răspuns utilizator avertizat
| Grimalkin a răspuns:

Trage-ti un glont in cap.
merge 100%winking

| patricia_9674 a răspuns:

Am incercat si eu de multe ori dar dumnezeu ma ajutat tot timpul sa nu morbig grinbig grinbig grin

| unknown a răspuns:

Sari de la parter.