| Allexaaaandra a întrebat:

Care este cel, dar cellll mai horror film posibil? >:"

24 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The 0 man.
L-am vazut acum cateva zile...si crede-ma ca m-am speriat la cateva fazelaughing
Nerecomandat cardiacilor...pe bune vorbesc

| iulia_5454 a răspuns:

House of wax(pe mine si pe colegele de camera din camin ne-a speriat atat de tare incat nici la toaleta nu ne mai duceam singure mergeam toate 4)

| kuka a răspuns:

Shutter [varinta thailandeza, cea americana e varza]

| Silvia a răspuns:

Nu conteazaoh go on. pe mine ma sperie toate laughing

| Silvia a răspuns:

Nu conteazaoh go on .. pe mine ma sperie toate laughing

| Andreea_7493 a răspuns:

Cel mai horror film din cate am vazut eu ar fi Martyrs tongue!
ar mai fi Shutter si The grudge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa celor 1000 de cadavre, tenebre, frankenstein

| lolly_3072 a răspuns:

Silent Hill...happy E super horror

| Juliette a răspuns:

Ei, bine... nu stiu care este cel mai horror film, si nici nu cred ca m-as uita prea curand la el;)) dar, ultimul care l-am vazut era "Drag me to hell". L-am vazut cu o prietena deci iti recomand sa faci la fel;) Uite aici si un trailer sa vezi daca iti place: http://www.youtube.com/watch?v=p-REviL75zg am observat ca url-ul are EviL in el =)). Enjoy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The exorcist

| liljhon a răspuns:

Cauta trenu si mai ales de la studioul lion gate cel mai tare in horror sau iar saw 1.2.3.4.5 es mortal incearca si ai sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista cel mai horror film posibil, ca parerile sunt diferite la unii oameni, dar exista unul din cele mai horror film posilbil. E cred ca acela e Intoarcerea mortilor vii, toate episoadele.

| ullyse a răspuns:

Seriile Grudge...

| inna a răspuns:

Creepwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine toate sunt fffffff horror. Nu rezist sa vad un film de groaza de la cap la coada... poate daca stau cu becul aprins, genunchii la gura si mainile aproape de ochi.

| urbanghost a răspuns:

Cannibal Holocaust, este filmul de care zicea maryobenucci, care a fost interzis in 33 de tari. straight face Foarte Horror.

| alle529 a răspuns:

The Grudge
Shutter
WAZ
Grizzly Park
The unborn
The uninvited
One Missed Call
Friday the 13th

| Ioana_2005 a răspuns:

Exorgizarea lui emily nusj cum laughing chiar e horror

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Grudge 1, 2 si 3
The Ring 1 si 2
Shoutter(varianat thailandeza)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The grudge 1 2 3

| fzcsm a răspuns:

Eu zic ca The Ring 1 si 2 is The Orphanage.Aici mai putem pune:The Unborn, One missed call, House.

| alexxa a răspuns:

The darkness sau the ring...nail biting

| ElenaOtilia a răspuns:

Pai daca ti-as spune ca cel mai horror film este A Serbian Film cel care a fost interzis in lumea intreaga pentru monstrozitatile din film m-ai crede? ti-l recomand!
funda?

| Pufo a răspuns:

The grudge worried brrr numele asta imi da fiori si acum laughing la vreo 3 zile dupa ce m-am uitat la film o prietena m-a sunat pe la ora 11 cu necunoscut si a inceput sa faca zgomotul din the grudge laughing am sarit in sus si am inceput sa injur laughing pana cand m-a sunat normal si mi-a spus ca ea a fost