| AntiACTA a întrebat:

Care este cel mai bun coregraf pe care il stiti?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| AnnaElena a răspuns:

Sunt 2 (cu care am si lucrat) : Mihai Petre si Bogdan Ciobanu
Dar, am mai auzit ca e super bun si Cornel Pasat (cu el nu am lucrat). Mihai Petre are scoala de dans la Liceul "Stefan Odobleja", iar Bogdan Ciobanu la Liceul Teoretic "Ion Barbu". Sper ca te-am ajutat :* Funda? puppy dog eyes

| AntiACTA explică:

Ma refer la coregrafi internationali. La care coregrafiile le apar pe YouTube happy