| Alee_6805 a întrebat:

Care este cel mai bun motiv pentru al convinge pe un baiat sa faci poza cu el de ziua ta? CA e ziua mea, dar as vrea ceva mai mult... Funda:d
Ma mai gandeam la o chestie:Sa iau toti prietenii nostri si sa fac poza cu ei cand ii servesc cu bomboane, asa va zice ca am facut cu toata lumea, ce ziceti? Vreau mai multe idei

Răspuns Câştigător
| Mrlove a răspuns:

Este o idee foarte buna ce ai spus tu, daca ii dai de inteles ca il placi poate o sa fie ceva mai mult, ps este mai indicat sa vorbesti cu el intr-un colt mai retras sa fiti mai privati, si poti sa ii faci un compliment ceva de exemplu ii zici ca esti dragut astazi dupa care asteapta reactia lui daca este una pozitiva poti sa continuii sa vorbesti cu el bafta.

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Fa cu fiecare invitat o poza, apoi, inevitabil va veni randul lui.Ai putea altfel sa faci o poza de grup si el sa stea langa tine, si sa tai poza dupa aceea.La multi ani!

| Lora a răspuns:

E ok si pe urma cu toate acele pozici poti sa faci un filmuletz si sa le arati daca ii inviti de ziua ta la tine, saula o ora de informatica

| Bloondyna a răspuns:

Poi faceti o poza de grup si dupa aia iai pe toti la rand ca sa nu bage de banuiala si zi si tu ceva de genu " HAi sa faci o poza cu mine ca sa am amintire:X" daca zice nu mai baga si tu chestii ca e ziua ta si etc.:X sper sa reusestiwinking.

| legallyblonde a răspuns:

Chiar nu inteleg de ce iti faci atatea probleme. Sa stii ca bate mai mult la ochi daca iti faci atatea planuri elaborate pentru a obtine o poza cu el. Fii naturala si poarta-te normal, te duci pur si simplu la el si ii spui "Hai sa facem o poza!" si totul va fi ok. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci striptis