| JustLiveYourLife a întrebat:

Care este cel mai ciudat vis al vostru?

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu am unul anume.In general visele care par cat mai reale sunt dintre cele mai ciudate.Nu sunt despre ceva anume, sau anumite intamplari dar parca le simti altfel.Trairile sunt mai puternice.Bafta!

| RoRoxana a răspuns:

Buna:*
Eu am un vis care se repeta.Il visez in fiecare an.
Se facea ca eu cu mama mea mergeam intr-o padure sa culegem ciuperci.Era un pod micut ca in basme pe care trebuia sa trecem.Noi aveam casa alaturi, tot in acea padure. Ajungeam, incepeam sa culegem ciuperci si nu stiu cum deja era gata cosullaughing. Mama mea imi spunea"Stai aici ca ma duc sa golesc cosul si vin in 5 minute". Dupa ce mama mea trecea podul si nu o mai puteam vedea, se apropiau multi serpi spre mine(fiecare de o culoare diferita si erau trei culori:verde, albastru si rosu). Tot timpul cel rosu venea la mine si imi spunea sasait"Vrei sssa te mananc?"laughing Eu incepeam sa plang si el tot se apropia. Apoi deschidea gura, vedeam totul negru si dintr-o data ma trezeam plangand. E cam ciudat...anu' am avut un noroc ca l-am visat de 3 orilaughing.

Dar al tau?batting eyelashes

| OHmyGosh a răspuns:

Cand am visat ca am intalnit-o pe miley cyrus.bleah!
iar cand m-am trezit am inceput sa planglaughing
eu o urasca pe miley asta...

| simonna a răspuns:

Deci cum sa-t spun asteptam repartizarea la liceu si am visat sera ca venise repartizarea si eu luasem cu unu, toata lumea intrase unde isi dorise doar eu luasem cu unu, in final m-am trezit si nu am dat importanta, doar ca a doua zi am aflat rezultatele repartizarii si eu nu am intrat la clasa dorita cu o sutime, cateva zile mai tarziu mi-am dat seama de "unu-ul" din visul meu.

| Smile_5509 a răspuns:

Am visat aseara ca mergeam pe un tren. Efectiv pe el si am aterizat intr-un subsol unde se vedea un perete pictat... mi-am dat seama ca sunt la mine la scoala[sunt la arte] si au aparut mai multi colegi. Apoi, am fugit la mansarda scolii si a venit un profesor sa ne ia inapoi. a fost ciudatlaughing
Profesorii ne-au rapit si ne-au bagat in subsolrolling on the floor

| Digital112 a răspuns:

Cand mancam pita si nu era buna laughing

| marius5600 a răspuns:

Aveam doar sapte ani ai mei imi cumparasera un ceas mecanic la vremea aia era ceva ca nu aveau toti oricum ce vreau sa zic e ca am pierdut cheita de intoarcere a cesului seara la culcare imi parea foarte rau m-am culcat cu gindul la ea si am visat exact locul unde se afla cheita(era sub cuierul de la intrare) dimineata am gasit-o acolo a fost destul de ciudat.