| dulc3'maria a întrebat:

Care este cel mai cool status? Dati-mi cat mai multlove struckpremiez cele mai coollove struck

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

"Fericirea e ca un ecou: stii ca e acolo dar nu`ti raspunde"
"Am incredere doar in unul cand mi`e greu, si acela sunt doar eu"
"Fii atent la persoana iubita pentru ca intr-o zi vei putea pierde un diamant cautand pietricele"
"Pentru cine m-a acuzat c-as fi uitat de unde am plecat, ma faci sa rad, niciodata n-ai stiut de unde am inceput"
"Acum tot ce va pot spune este ca am ridicat fruntea mult mai sus decat toti aceia care mi-au facut rau si stau bine!"
"Pana nu ma cunosti n-ai de unde sa stii cum sunt"
"Toti aud ce spui...Prietenii asculta ce spui. Dar cei mai buni prieteni asculta si ce NU spui!"
"Am gresit din nou...am oferit dragoste unde trebuia sa ofer indiferenta...am intrebari de pus...raspunsuri de dat...ganduri de ascuns... OAMENI DE UITAT!"
"Chiar daca nu imi convine ceva.arat un zambet de parca nu s-ar fi intamplat nimic."
"Cei care ma critica si ma invidiaza. vor doar sa ma schimbe...pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata!"
"Vei cauta privirea mea, in fiecare "ea" din viata ta!"
"Nu-mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti, pentru ca s-ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta."
"Luptand poti pierde, dar daca nu lupti deja ai pierdut!"
"Nu lasa teama sa te opreasca din joc!"
"Schimba-te si ma voi schimba!"
"Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si ca doar in cateva secunde poti sa o pierzi!"
"Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci."
"Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata. dar pentru cautarea ei merita sa alergi toata viata."
"Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!"
"Deplina fericire consta in a face pe altii fericiti."
"Nu merita sa plangi pentru nimeni! Iar cel care merita, nu te va face sa plangi."
"Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai de mult... Poate nici n-ai observat...De la un timp am mai crescut..."
"Cel mai frumos cadou ce-l poti darui cuiva este PRIETENIA... iar cea mai crunta razbunare este UITAREA!"
"Uneori platim mult mai mult pentru lucrurile pe care le primim gratis..."
".am invatat ca uneori suntem nevoiti sa facem ceea ce trebuie si nu ceea ce vrem, chiar daca deseori ti'e "dor si doare"..."
"Am plâns ascultând muzică şi privind fotografii. Am dat telefoane doar pentru a asculta o voce. Am fost indrăgostită de un surâs. Am confundat sentimente. Şi am iertat greşeli de neiertat!"
"Un prieten adevărat nu te judecă, te inţelege!
"Cel care te iubeşte atunci când toţi te dispreţuiesc iţi este prieten adevărat!"
si multe altele. daca mai vrei iti mai dau.happy

by daiiwinking

24 răspunsuri:
| ToxiKat a răspuns:

"Doua lucruri sunt infinte: universul si prostia. Si nu sunt tocmai sigur asupra universului"(Albert Einstein)lol..nu vreau fundita si nici nu cred ca asta e cel mai cool dar mie cel putin imi place foarte mult

| Pufulete666 a răspuns:

Asta mi s-a parut mie cel mai simpatic, sper sa nu par rautacioasa cu el tongue! Sper sa-ti placa big grin!
"Am fost arestata. Agentii m-au inchis pentru prea multa frumusete. Cautziunea poate fi platita doar de cineva urat. Asa ca grabeste-te! "

| M4RK a răspuns:

Dnd... buniku la calculator nu da buzz ca face infarct.hee hee
DND. Număr o bilă din doi în doi. Când vreau să scot rădăcina peătrată din ea, te chem şi pe tine.
Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...
M-am gandit la statusu` asta toata ziua

| Kidu a răspuns:

Fetele imi bat in geam, nu aud, am termopan!

Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol

Plecat:vorbeste in punga si cand ma intorc imi dai punga

N-am Bani de Status, I-am cheltuit pe Avatar

Mare ti-e gradina Doamne... portile sunt larg deschise si prostii sar mereu gardul

Imi vine sa-ti sparg dintii... dar de ce sa te fac sa arati mai bine?

Indiferent cat de mult sufar...lumea nu se va opri in loc pentru durerea mea

Un zambet creeaza fericire chiar si acolo unde lacrimile au format mari de tristete

O zi buna:*

| Chocolate a răspuns:

"Lacrimile sunt cuvintele pe care inima nu le poate exprima"

| Zâmbărici a răspuns:

Cine nu ma inghite sa ma suga!

DND ma bronzez la lumanarebatting eyelashes:Xlaughing

papa

| alinutzacodruta a răspuns:

DND indrept banane! laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

Ai fost alaturi de mine cand m-am imbolnavit. Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul. Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina. Mai plimbate! Imi porti ghinion!

Foaie verde de bihor nu da mess ca ai ignor!

Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint!

As vrea sa fiu un cub de gheata, sa alunec pe pieptul tau, in jos, si sa ajung la, la, la, la, la naiba ca ma topesc

Nu fura, guvernul uraste competitia

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei? POLITIA, POMPIERII si SALVAREA

Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri.

Urgent! Schimb Caiet A4 cu Audi acelasi model, rog seriozitate!

Consumul excesiv de alcool duce la terminarea acestuia

Deranjeaza-ma tu sa vezi cum iti canta dracii LIVE!

In bere e putere, in vin e sanatate, in cognac e distinctie, iar in apa sunt microbi.

Răspuns utilizator avertizat
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Cred ca imi place ceva dar nu stiu sigur ce.

In viata este ca la bal mascat, cand toata lumea isi scoate masca, piere veselia

cine a pus "f" langa "d"? pe tastatura ca am vrut sa ii scriu la unu "du-te si culca'te " si i-am scris "*ute si culca'te" laughing) caz real blushing
[spre apararea mea eram ft obosita la ora aia :d ]

cine a pus "u" langa "i"? pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la o tipa "misto" si i-am scris "m*isto" laughing)

Sa pastram un moment de reculegere pentru cei care sunt acum la scoala laughing)

DND. bunik la PC. face comm pe hi5. poate va lasa si vouarolling on the floorrolling on the floor

Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis…

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

rad cu tine, si glumesc
poate crezi ca te iubesc
eu iubesc, dar nu pe tine
cand am chef iti spun pe cine

| Gregory a răspuns:

Bună! Cel mai mult mie îmi place acesta:
« Oamenii sunt adesea neînţelegători, iraţionali şi egoişti...
Iartă-i, oricum!
Dacă eşti bun/ă, oamenii te pot acuza de egoism şi intenţii ascunse...
Fii bun/ă, oricum!
Dacă ai succes poţi câstiga prieteni falşi şi duşmani adevăraţi...
Caută succesul, oricum!
Dacă eşti cinstit/ă şi sincer/ă, oamenii te pot înşela...
Fii cinstit/ă şi sincer/ă, oricum!
Ceea ce construieşti în ani, alţii pot dărâma într-o zi...
Construieşte, oricum!
Dacă găseşti liniştea şi fericirea, oamenii pot fi geloşi...
Fii liniştit/ă şi fericit/ă, oricum!
Binele pe care îl faci azi, oamenii îl vor uita mâine...
Fă bine, oricum!
Dă-i lumii tot ce ai mai bun şi poate nu va fi niciodată de ajuns...
Dă-i lumii tot ce ai mai bun, oricum!
La urma urmei, ce este între tine şi DUMNEZEU...
N-a fost niciodată între tine şi ei, oricum!» ― Maica Tereza (Agnes Gonxha Bojaxhiu).

| M4RK a răspuns:

Ms pentru stupid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot... iar daca nu'tii convine nu ma plang

| Nyk a răspuns:

"My name is Bond… Vaga Bond"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea am invidiaza ce fac? nimic! Cum nimic? Uite asa nimic! Lumea te invidiaza pentru felul tau de a fi tu mergi inainte cu capul in sus indiferent de ce s-ar intampla nu iti va pasa niciodata de omul din spate care va rade toata viata de tine rade pentru ca vede in tine ce el nu va putea avea NICIODATA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost alaturi de mine cand m-am imbolnavit. Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul. Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina. Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dnd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scoti pistolu sa il descarci in mine dar tine minte un singur lucru ca ma pis pe tine by BYBY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scoti pistolu sa il descarci in mine dar tine minte un singur lucru ca ma pis pe tine by BYBY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Se zice ca timpul trece. Timpul nu trece.Noi trecem prin timp"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit. Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul. Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina. Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii nostri ne vor intreba "Cum am aparut pe lume?" noi ii vom raspunde"Din internet v-am descarcat".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e singurul status care imi plac
PaPuShA`tUtUrOr,love struck JuCaRyA`nImAnUy!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este cel mai cool status? Dati-mi cat mai multlove struckpremiez cele mai coollove struck