| kitty00 a întrebat:

Care este cel mai enervant lucru la o fata? Dar la un baiat?

Răspuns Câştigător
| SmartLie a răspuns:

La o fata: sa fie piti sau ceva de genu.
La un baiat: sa se compoarte urat cu ceilalti doar ca sa te faca pe tine sa crezi ca e nu stiu cine.
rolling on the floor)
Funda?

| kitty00 explică (pentru SmartLie):

DA...FRATE ce enervant e asta la baieti

| SmartLie a răspuns (pentru kitty00):

rolling on the floor pe mine asta ma enerveaza cel mai tare! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| kitty00 explică (pentru SmartLie):

Verifica mesajele.laughing

9 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,fiind fata, voi spune doar care este cel mai enervant lucru la un baiat[din punctul meu de vedere].In primul rand, nu-mi plac baietii care intrec masura intr-o relatie, si au alte asteptari de la o fata, in comparatie cu ceea ce fata respectiva poate oferi.Totodata,nesimtirea strica foarte mult aspectul fizic, atat la fete cat si la baieti.Este bine sa ai tupeu fiindca in viata te confrunti cu diferite momente, atunci cand ai nevoie de un caracter mai puternic, insa, de la tupeu pana la nesimtire este doar un mic pas.Si,cu siguranta, atunci cand ai aceasta"calitate", nu te vei putea integra in societate foarte bine, nu vei putea avea prieteni foarte multi, poate doar persoane care se comporta asa cum o faci tu si de la care nu prea poti invata lucruri bune.Pa-pa!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete: Au un morman de rujuri, oje, etc și nu știu pe care să le aleagă să se asorteze cu "hăinuțele".
Băieți: Faptul că își aruncă tot prin cameră și altcineva trebuie să i le strângă?

| Zatharra a răspuns:

La o fată:să fie arogantă, cu nasu' pe sus.
La un băiat:să fie nesimţit, mârlan etc.

| passyon22 a răspuns:

Cel mai enervant lucru la o fata? Sa se comporte si sa gandeasca ca o pitipoanca, iar la un baiat, atitudinea si comportamentul de cocalar:d...

Răspuns utilizator avertizat
| Allisson a răspuns:

La o fata-vorbeste mult,adeseori despre haine si birfeste despre prietenele ei,se lauda, isi face prietenul de ris.
la baiat-citeori fac niste glume proaste, nu prea au curaj, sunt lenesi, nu au un scop pe care sa-l urmeze.
funda?